Únor 2009

Rickova filmografie

25. února 2009 v 14:22 | Joli |  Richard Dean Anderson
Přináším malý přehled toho, kde se Rick objevil... konkrétnější informace o projektech, kterých se účastnil, se tu objeví později :-)

klik na celý článek

životopis

25. února 2009 v 13:51 | Joli |  Richard Dean Anderson
Co tady samozřejmě nesmí chybět je Rickův životopis... tak tady je:

Richard Dean Anderson se narodil 23. ledna 1950 ve městě Minneapolis ve státě Minnesota. Je nejstarší ze 4 dětí - má tři mladší bratry. Ti se jmenují Jeffry Scott, Thomas John and James Stuart. Pochází z umělecké rodiny, jeho otec Stuart byl učitelem angličtiny, dramatu a humanitních věd na místní škole a jeho matka Jocelyn se živila jako výtvarnice.

Rick odmala tíhl ke sportu, chtěl se stát profesionálním hokejistou, ale po zlomeninách na obou rukách musel s profesionálním hokejem přestat. Vystudoval drama na St. Cloud State University a na Ohio University. Po studiích začal cestovat. Na nějaký čas se usadil v L.A, kde se živil jako pouliční mim. Se svým kamarádem Carlem Dantem založil skupinu Ricky Dean and Dante.

Nikdy nebyl ženatý. Nechal se vídat po boku mnoha slavných žen, ať už to byla krasobruslařka Katarina Witt či herečky Teri Hatcher nebo Lara Flynn Boyle. V roce 1996 se Rick seznámil s Apryl Prose. 2. srpna 1998 se jim narodila dcera Wylie Quinn Annarose Anderson.

Rick měří 6 stop a 2 palce, což je v našem měřítku přibližně 188 cm.

Na závěr Rickův oblíbený výrok -> "Dog´s are my favourite people".

Kdybyste měli dotazy, pište :-) najdeme

welcome to RDA´s chat room blog aneb krátce o naší místnosti a o tomto blogu

24. února 2009 v 23:30 | Joli |  o místnosti
Ráda bych vás jménem nás všech přivítala na našem blogu o místnosti Richarda Deana Andersona nacházející se na portálu Lide.cz - v této místnosti se schází parta lidí, které pojí spousta věcí a tou hlavní je - Richard Dean Anderson, herec známý především jako MacGyver a Jack O´Neill.....
Na tento blog budou postupně přibývat povídky/videa/obrázky a vše další týkající se Ricka a naší "činnosti" v naší malé místnůstce.....
Tak snad se vám tu bude líbit.. a nám koneckonců také...

good luck!!!