Návštěva u Ricka - část pátá

19. března 2009 v 22:01 | Joli, lekillen, nikol088 |  povídky
další pokračování naší povídky :-)

klik na celý článek :-)

sarah.mac.mackenzie: "Nééé!!!! To mi musíme, jsme přece profesionálové no ne?" Snažil se to Rick zamluvit, ale Sarah se nedala odradit.... *hele Ricku, co to na nás hraješ??* *a co máš na mysli???* *no to je jednoduché - přiznej se, že na tebe jde jaro? řekněme už posledních... dvanáct let.... co se znáš s Amy.... my to na tobě vidíme, jak z ní nemůžeš spustit oči...
lekillen: "Cože starý..hele jako prrr jo, já nejsem starej,"bránil se Rick a chtěl to zamluvit. "Hele nevyhýbej se otázce,"řekla Nikol. "já se ničemu nevyhýbám...já..a...Amy...my nic....ano mám jí rád, ale je to moje dobrá kamarádka," začal se Rick červenat. "Hele holky RDA je v rozpacích," řekla Leky.
nikol088: "Aby taky ne, když jsem šťouchly do vosího hnízda," rýpla si. "Naposledy vám říkám, že mezi mnou a Amandou nic není. Vždyť je šťastně vdaná nějaký ten pátek!" "To ale neznamená, že k ní nemůžeš něco cítit Ricku..." "... no to je pravda Richarde!" přidal se Mike. "Ještě ty s ním začínej..."
sarah.mac.mackenzie: *já nic nedělám* *ale děláš* *Ricku, jen si to přiznej... koukáš na ni jinak než na ostatní ženský v seriálu* *jo, ale to je tím, že s Amy pracuju ze všech nejvíce a nejdéle a nejvíc ji znám* *vidíš? O důvod navíc, proč ji můžeš milovat.... jste spolu často... a víte o sobě všecko....* *řekl jsi "miluju?*
lekillen: "Jo řekl jsem, ale no tak Ricku přiznej si to ,"dloubal do něho Mika. "Necháte vy čtyři toho? Já a Amanda ...jsme jen přátelé,"rozčílil se na všechny Rick. "Jej asi jsme to přepískly,"řekla Leky. "Rickuuuuuu, promiň,"řekly holky. "No jo dobře omluva přijata ale víc o tom nemluvte jasný?,"pohrozil jim Rick, ale v zápětí se na ně usmál.
nikol088: "Jasný!" Kývly na souhlas. "A můžeme to alespoň probírat za svými zády?" zeptal se nevinně Mike. "Pokud o tom nebudu vědět, tak si dělejte co chcete. Musím si na chvíli odskočit... hned jsem tu," řekl a vydal se za Amy, která se plně věnovala jedné asistentce ze štábu. "A jééje... neměly jsem o tom vůbec začínat," omluvně spustila Nikol.
sarah.mac.mackenzie: *no asi ne no, jen doufám, že jsme si ho nepoštvali proti sobě, to bych fakt děsně nerada... by mě mrzelo....* řekla Sarah *nebojte holky, Rick je v pohodě...* utěšoval je Mike.
lekillen: "Myslíš to vážně Miku?"zeptala se nejistě Leky. "Jo přeci ho nějakej ten pátek znám, nebojte, on nebude na vás naštvanej,"ujišťoval je Mike. "No my doufáme,"řekla Nikol. "Hel já teď musím jít ehmm no mám menší nezáživnou scénu..tedy pro vás nezáživnou...pro Daniela zase jo, to víte artefakty,"řekl Mike a odešel hrát.
nikol088: "Jestli to co říká Mike je pravda, tam mi spadl obrovský kámen ze srdce," oddychla si Sarah. "To mi povídej... ale vidíte, kdyby mezi nimi nic nebylo, tak nebude ta to téma taky háklivej." "To je pravda," souhlasily.
sarah.mac.mackenzie: *ale holky, víte co? nebudeme se o tom před nim zmiňovat ano? můžeme je pozorovat a bavit se když tak o tom mezi sebou, aby to on nevěděl, ale před ním ani slovo, abychom si to u něj doopravdy nerozlily.... to by mě fakt moc mrzelo* poznamenala Sarah.... *máš pravdu, Rick je férovej chlap.... slušnej...* souhlasila Nikol
lekillen: "Hel už se vrací,"řekla Leky. Rick se vracel společně s Amy a mířily rovnou za nimi. "Tak co… už vás to přešlo?"zeptal se jich. "JJ,"kývaly všechny. Amy nechápala co se děje. "No holky je řada na vás.....teď budete hrát se mnou v jedno záběru,"řekla Amy.
nikol088: "Teď? Dneska? Vždyť ani neznáme scénář?" vyděsila se Nikol. "Je to jen zkouška... nic to není... řeknete jen pár frází... No a když to popletete, tak se nic neděje... " konejšila je Amy. Holky si tím ale až tak jisté nebyly. "To zvládnete." Pobízel je Ricky.
sarah.mac.mackenzie: *hele holky, když říká, že nebude vadit, když to popletem, tak to aspoň zkusíme ne? Za zkoušku nic nedáme... právě proto se to jmenuje zkouška ne? Aby se to zkusilo* řekla Sarah a snažila se holky povzbudit, aby se nebály a aspoň to zkusily.... sama by do toho ráda šla a vyzkoušela si to.
lekillen: "0éé no taky pravda,"řekla Leky. "vyzkoušejte to a uvidíte jak se budete cítit," povzbuzoval je Rick. "No dobře, dobře tedy no," tvářily se na to nejistě holky. Amy odešla s holkama na plac.
nikol088: Předala každé jednu stránku scénáře, kde měla každý ni nich vyznačený svůj text. Všechny ty to přečetly, aby vůbec věděly, o čem tahle scéna vlastně je. "Takže Sarah... ty budeš stát tady..." ukázala na místo vyznačené křížkem na podlaze. My k tobě přijdeme. Nezapomeň, že jsi Tokra...
sarah.mac.mackenzie: *neboj se Amy, to nezapomenu, že jsem Tokra.... já jsem jakoby Tokra i v normálním životě, mám je ráda, a tak mi kamarádi říkají Joli... jako Jolinar z Malkshuru, až na to, že já jsem Joli z Tauri* *páni, tak to ti to půjde ta role* *no snad ano* *tak jo, pojďme na to*
lekillen: Sarah si nervózně stoupla na vyznačené místo a začaly se scénou. Amy (Sam) k ní přišla a na něco se jí začala ptát.
nikol088: Ricky spolu s Michealem je z dálky bedlivě pozorovali. "Joli, jak to vypadá s ostatními Tokry? Mohou nám nějak pomoci?" spustila Amy alias Sam. "Povolali jsem starší a ani oni si nevědí rady. Situace je vážná," odříkala Sarah. "Teda ale docela jim to jde co? Ani na nich není znát nervozita," konstatoval Ricky když shlédl její výkon...
sarah.mac.mackenzie: *to ano... a docela si to i užívají....* mezitím na place se Sarah alias Joli ptá Leky alias antičky Orwin: "Orwin, doslechli jsme se, že vaše rasa se opět dostává na výsluní... mysleli jsme si, že antikové se nemíchají do toho, co dělají ostatní* *to je pravda, ale tentokrát jsme museli zasáhnout...... a tento náš čin nelze již přehlédnout*
lekillen: "No a nestane se vám něco?"zeptala se jí. "Ne rada to schválila..můžeme pomoci...už to nikoho nebavilo jen tak nečině přihlížet co se tady děje,"řekla Leky (Orwin). Holky si natáčení začaly docela užívat ....tedy i když tohle zatím nebylo naostro.
nikol088: "Generál k nám přidělil další posilu," Sam (Amy) kývla na Angie MacGruberovou (Nikol), která až do této doby jen nečinně stála a poslouchala celý rozhovor. "Jsem moc ráda, že vás poznávám osobně," kývla na oba návštěvníky a podala jim ruku. "Znám vás jen z hlášení sg-týmů... je mi velkou ctí." vykoktala ze sebe.
sarah.mac.mackenzie: *těší mě, jsem Joli, zástupkyně rady Tok´Rů* *a já jsem Orwin, zástupkyně antické rady* *Já jsem Angie a byla jsem... převelena na pozemskou loď Phoenix... jsem tam jako hlavní technik... práce všeho druhu* usmála se Angie/Niky..... a tím skončila první scéna, kterou chtěli zkoušet.
lekillen: "Noo tak dámy… máte dneska padla...a brzo se připravte na ostrej start.,"smál se Rick. Mike jen přikyvoval. "Holky překvapily jste mě,"řekla Amy..a všechny obejmula. "No co zatím někam zajít?....Třeba na kolotoče, do Zoo na zmrzku? Ehéé na mléko?"usmál se Rick. "Mléko?"vyprskly všechny smíchem. Mike a Amy absolutně nechápalo co se děje. "No to byste u toho musely být,"podotknul Rick, když viděl nechápající pohledy těch dvou.
nikol088: "Umíte bruslit?" zeptal se najednou Rick a snažil se od mléka nějak nenápadně odvést pozornost. "Bruslit?" "No... po pravdě... nikdy jsem na tom nestála," svěřila se Nikola svěsila smutně hlavu. "To nevadí... naučím tě to...A co vy holky? Co říkáte... kdyby jsme se vydali na ledňák?"
sarah.mac.mackenzie: *no já na tom taky nestála* posteskla si Sarah a Leky jen přikývla, že je na tom stejně... *holkyyyy, nesmutněte, hlavu vzhůru, chlapsky se tomu postavte, naučím vás to, není to nic těžkého....* *ty nás to naučíš????* *no jasný... moc rád..* *jůůů Ricku, ty jsi fakt úúúúžasnééééj, já tě asi fakt miluju* řekla Sarah a v zápětí si uvědomila, co vlast co vlastně řekl a zčervenala jak rajče.
lekillen: Rick se na ní podíval, ale raději dělal že to neslyšel. Sarah se červenala. "No takže je po zkoušce, takže dámy...do auta a odjíždíme..a jdeme se učit bruslit...té které to půjde nejlépe dostane lízátko,"smál se u toho. Holky....se nemohly přestat spát. On vypadal jako roztomilej medvídek..."Mimo to Sarah, já ho taky miluji,"přiznala Nikol a Leky se.
nikol088: Sarah jen kývla na souhlas a byla ráda, že v tom není sama. "Je to daleko?" zeptala se Leky, když se konečně usadily do auta. "Tady kousek... asi tak 5 minut jízdy... často tam chodíme... " "A ostatní nepojedou?" "Amy moc nebruslí... učil jsem jí to ale říkala, že raději vyšívá než padá... A Mike říkal, že za námi možná přijede..."
sarah.mac.mackenzie: *Amy vyšívá? to jsme nevěděly* *No ano... už mi vyšila....* *co? ona ti něco vyšila??* *to jsem asi neměl říkat..* *co ti vyšila? pochlub se nám...* *to asi nepůjde....* *a proč ne?* *no protože.... dobře... udělala mi takový polštářek a na něj mi něco vyšila* *ale co??* *no.. to je osobní, neřeknu* *a spíš s tím polštářkem aspoň?* *ano....* *a co ti na to teda vyšila?? řekneš nám to??? nebo se máme zeptat Amy?*
lekillen: "Ježiši… vy jste vážně otravné, to nejde vážně,"řekl Rick. "Ricku no tak...pochlub se,"prosily ho holky. "Nooo tak fajn tedy no....ehmm no....Amy mi tam vyšila Milovanému Rickovi...ale hele, ne že to někde řeknete. Hlavně ne Mikovi nebo Chrisovy..to by pak věděl celej štáb a to nechci,"řekl Rick. "Jééé, ale za to se není co stydět,"řekla Nikol.
nikol088: "Nestydím se za to... ale kdyby se to dozvěděli ostatní, měli bychom to na talíři každý den. A za to mi to rozhodně nestojí... Ono stačí, že...", najednou ztichl. "Co stačí?" "Nic. Nevím proč jsem to řekl." "Ale víš... tak ven s tím!" žadonily holky. "No... jednou mi Amy upekla jablovej koláč a dovezla mi ho domů""A co je na tom?" Vyzvídala Leky. "Nic ale dozvěděli se to ostatní... a hned za tím hledali kdo ví co... prý, že ten koláč byla jen záminka..." "A jak se to dozvěděli?" "Když přijela, byl u měl zrovna Mike... no a Mike... co neví to nepoví...," svěsil ramena...
sarah.mac.mackenzie: *teda Mike je fajn, ale zdá se, že je to velká drbna* *no to ano, máš pravdu... tak a jsme tady* Rick zastaví u obrubníku *vystupovat a jdeme bruslit, šupky dupky* holky vystoupily z auta a šly za Rickem na stadion.
lekillen: "Hele holky… já nevím jak vy, ale mám strach, že si zlomím co půjde,"poznamenala Leky. "Já sem na tom stejně,"odpověděla Nikol. "Dámy....žádné lámání nohou, rukou nebo ničeho dalšího nebude,"řekl Rick. "Já si nejsem tak jistá ,"řekla Sarah. "Já vás to naučím tak že budete mistryně v tom,"zazubil se na mě.
nikol088: "Mistryně? Nechci nějak podceňovat tvé učitelské schopnosti ale s náma to nebudeš mít jednoduché... já jsem na takovéhle věci děsný sřívko," smutnila Nikol. "Ale prosím tě... až si poprvé stoupneš na led, půjde to samo," mrkl na ně. "Počkejte tu... půjdu vám vypůjčit vybavení," holky mu řekli čísla svých bot a Ricky se vydal za správcem stadionu...
sarah.mac.mackenzie: holky čekaly na Ricka až se vrátí... ten dorazil se třemi páry bruslí.... svoje už měl na nohách... podal brusle holkám a ty si je nasadily.
lekillen: Na Rickovi bylo vidět, že je zase rád na ledě. Holky se na tuto činnost moc netvářily. "No tak lekce číslo jedna...," řekla Ricky, všechny postupně dotlačil až na led. "Hele to se dělá?"řekla Leky. "No musel sem vás nějak dotlačit, jinak byste tam nevlezly,"řekl Rick.
nikol088: Všechny tři se pevně držely mantinelu a každá z nich se modlila, aby si před ním ztrapnila co nejmíň. Rickovy cukaly koutky když se na ně podíval. "Tak co? Jak se cítíte?" "No... nepojedeme raději už zpátky?" žadonila Nikol. "Ale no ták... to zvládnete. Pevně se postavte na nohy..." "Snažím se ale nějak mě nechtějí poslouchat," dodala zoufalá Leky.
sarah.mac.mackenzie: *Hele holky, víte co? Budeme se držet jedna druhé a když jedna spadne, strhne všechny a tak nebude za trapku jen jedna ale všechny, to jde ne?* *no já ti nevím* *Nebojte, půjde vám to....* *tak jo, hele holky, nejsme žádný srábotky ne? Jdeme do toho* dodávala Sarah holkám odvahy ale sama neměla ke strachu z pádu a zlomenejch kostí moc daleko....
lekillen: "Tak jo pokusíme se neztrapnit," řekal Leky ale zaklátila sebou a kdyby jí holky nedržely tak by si namlela. "Leky to ti půjde,"zavolal na ní Rick. Pak to zkusila i Nikol a Sarah a dopadlo to stejně. Rick k holkám přijel a vzal Nikl za ruku že jí to jako první ukáže.
nikol088: (wow Ricky mě zval na ruku!!!) pomyslela si Nikola a oči se jí štěstím rozzářily. "Můžem?" Zeptal se. Když všechny tři přikývly, pomalu se rozjel a holky s ním... Klepaly se jim kolena ale snažily se to nějakým způsobem ustát. "No vidíte, jde vám to!" řekl, když se ani jedna už pět minut nesvalila na zem. "Není to tak špatný!"
sarah.mac.mackenzie: Sarah se v duchu radovala, že si ještě nestačila natlouct kokos, ale na to neměla ani myslet, protože se jí rozvázalo vázání bruslí a ona se přes to převalila a rovnou na ciferník....... holky s sebou naštěstí nestrhla, ale sama hodila slušného tlamáka a nadrbala si koleno.
lekillen: Rick se okamžitě otočil a dojel k ní. "Jsi ok.....pojď si sednou, uděláme s tím něco ..holky a vy pokračujte," "No dobře, ale,"bránila se Sarah. "nee žádné ale, vím jak to bolí, bude to jen naražené… nebo jen natlouklé stačí ledovat a zítra to bude ok,"starostlivě se na ní usmál a odvedl ji na lavičku, kde se jí to pokoušel ošetřit. Ale nevěděl, že pro dnešek ještě bude mít dost práce.
nikol088: Rick se k Sarah sklonil a začal koleno lehce prohmatávat. Až doteď se trošku styděla za to, co předvedla, ale když k ní náhle zavanula vůně jeho kolínské... nelitovala toho... za tohle to rozhodně stálo, pomyslela si a srdíčko jí zaplesalo. "Bolí?" Zeptal se a vzhlédl k ní. "Ani ne... "
sarah.mac.mackenzie: *Vážně?* *No, když se takhle ptáš... tak trošku, ale nic co bych nezvládla... dík, že se tu o mě takhle staráš* *jo.... tak chvilku počkej, donesu ti led a pak asi na nás budeš muset jen koukat* *to nevadí, já to vydržím* (na tebe bych se dokázala koukat do konce života, pomyslela si Sarah, ale radši nic neřekla).
lekillen: Když Rick odešel, tak se podařilo natáhnout Leky a v zápětí i Nikol. Ani jedna se neměla k tomu se zvednout z ledu a tak jim k němu začaly přimrzat zadky. Rick se vrátil a když viděl jak obě seděj na ledu rozhodl se zjistit co jim se stalo. Chudák,ale nevěděl že to na něj bylo ušité.
nikol088: "Co vy dvě tady... netrucujte," zasmál se na ně a dojel až k nim. "Nějak jsem přimrzly," pokrčila Nikol rameny. "Podejte mi ruku..." vyzval je. Leky mu ji podala a snažila se vyšplhat na nohy... jenže Nikol jí popadla za druhou ruku tak nešikovně, že jí opět strhla s sebou... tentokráte ale i s Rickem. "Uuuuáááááá..."
sarah.mac.mackenzie: Rick se zapotácel a spadl holkám doslova do náruče..... *hej co to jako má znamenat tohleto? Já jsem pán ve letech, tohle nejde* *hele, kam se podělo tvé přesvědčení, že nejsi starý?* *teď, když jsem na vás žuchnul... jste v pořádku? přece jenom něco vážím...*
lekillen: "Ale joo,"řekla Leky. Nikol se jen zubila a nevěděla co má dělat s Leky na tom byly docela stejně. "No tak holky jste Ok?"řekl Rick. "joojoo,"řekly obě. "No tak na nohy.....chci vás to naučit,"smál se pořád na ně. Zvednul se a dodával holkám ruku, ale ty se k tomu pořád neměly se zvednout.
nikol088: "Hele... jestli se nezvednete, umrznou vám zadky! Není to nic příjemného to vám povídám," hrozil jim. "Ty už jsi to zažil?" vyzvídala Leky. "Já ne.. ale jeden kolega z práce... museli jsme ho polít teplou vodou aby rozmrz." "Vážně?????" "Ne ale vám to udělám jestli se okamžitě nepostavíte na nohy." Holky ho nakonec poslechly a zvedly se...
sarah.mac.mackenzie: holky vstaly... Rick je držel za ruce, každou z jedné strany a pomalu s nima objížděl stadion.... holky občas ještě chvilkama zavrávoraly ale už nespadly... Sarah na ně koukala z lavičky a přála jim to....
lekillen: Sarah, už to je dobrý,"zeptal se Rick. "Eéíéé no asi jo,"řekla . Rick zanechal holky a přijel pro ní a vzal jí také na led...sice jí to bolelo, ale on chtěl aby se to taky neučila.
nikol088: "Když se na to nebudeš cítit, tak toho necháme ok?" "Jasně... je to dobrý..." Mezitím k nim dojely i ostatní... "Tak co?" Zeptala se Nikol, když viděla, že je Sarah opět na ledě. "Je to dobrý," řekla opírajíc se o Rickovu ruku...
sarah.mac.mackenzie: jezdí na stadioně asi dvě hodiny, když jsou holky celé unavené *hele víte co? Pro dnešek toho bylo dost.... co si zajet na něco k jídlu....* *Jo, my jsme pro, zveš nás?* *No jistě, že ano.....tak jo pojďme.....* Holky a Rick vrátí brusle a Rick vezme holky do blízké pizzerie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jarka2202 jarka2202 | 19. března 2009 v 23:05 | Reagovat

Teda skvělý. Hned bych se taky chtěla učit bruslit :-)

2 Karmolina Karmolina | Web | 20. března 2009 v 8:12 | Reagovat

Ahojda,tak za to čekání to za to stojí:-)úžasné holky!

3 kristyna kristyna | 12. září 2009 v 1:36 | Reagovat

:D:D,dobre. Jsem si rikala,kdyz uz jste potkaly Joea,tak byste mohly potkat i ostatni:D

4 Ančovička Ančovička | 18. října 2009 v 21:35 | Reagovat

moc krásný... těšim se až tu bude další pokráčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama