Návštěva u Ricka - část třetí

9. března 2009 v 22:07 | Joli, lekillen, nikol088 |  povídky
další pokračování - opět prosíme o omluvu za chyby a překlepy, tentokrát žádný replík či chyba v Matrixu, ale indispozice :-D (Rick útočí ze všech stran :-D)

sarah.mac.mackenzie: *teda Leky...* zasmála se Sarah.... *čemu se směješ, co?* zeptala se naštvaně Niky... *ale jen tak, ničemu* *jo mimochodem, kdy se začne natáčet?* no zatím se budou natáčet jen scény, které máme.... příští týden...*
lekillen: "Bezva.... doufám že se po nás nikdo u nás doma nebude shánět.. byly jsme tu jen na pár dní,"řekla Leky. "Nebojte tohle můžeme zařídit," řekl ten agend. "Tak jo," řekla Sarah. Ještě nějakou chvíli si povídaly o scénáři a tak ... nakonec ten agent odjel a my jsme tam zůstaly jen s Rickem , Amy, Mikem a Chrisem.
nikol088: "Takže co? Nerozmyslely jste si to?" Dotázal se Rick a očima těkal z jedné na druhou. "Ani náhodou! Tohle všechno... to je náš splněný sen!" vyhrkla Leky a ostatní s ní souhlasily. "On vás ten smích přejde až tady blíže poznáte našeho Ricka," Mrkl na ně Michael. Rick ho jen zpražil vražedným pohledem: "Je tu snad něco o čem bych měl vědět?"
sarah.mac.mackenzie: *hej o čem to mluvíte????* *no tak třeba o tom, jak rick dělá během natáčení různý schválnosti....* *například???* *rád schovává věci.....* *cože?* *no a nebo máme hrát nějakou scénu vážnou a on hodí nějaký ksicht a každý dostane hodinový záchvat smíchu a režisér nás má chuť zabít za to*
lekillen: "To není pravda Miku a ty to víš," "Ale Ricku je a nebuď jak malé dítě,"řekla Amanda. "Hele vy jste se na mě dohodli co?"na oko se rozzlobil Rick. Všichni vypukli v záchvat smíchu o kterým teď mluvili. "Co sem zase udělal,"ohradil se Rick. "Nic,"snažil se ze sebe dostal Mike, ale šlo to stěží. Všichni se smály.
nikol088: "Nic jim holky nevěřte... tohle všechno je jen nějaké spiknutí či to... Ve skutečnosti jsem skoro svatý!" JJ zrovna ty," prohodil Chris. "Uklízím si po sobě, dojídám večeře, snažím se alespoň dvakrát v týdnu přijít včas, piju mlíko...," v tom okamžiku si uvědomil co to řekl a začal se smát také.
sarah.mac.mackenzie: jakmile holky uslyšely mlíko, tak se začaly tlemit jak patnáctiletý....... *teda teď jsi tomu nasadil korunu* zalykala se mezi slovy Sarah.... *jo to jsem asi neměl říkat* *ricku, ty fakt piješ mlíko?* *no jo, vadí?* řekl Rick Mikovi a udělal na něj pohled typu "co je na tom špatného"
lekillen: "Že sem tě nikdy za ty léta ho neviděl pít,"smál se Mike. "No co o tom přeci nemusí každý vědět a já to taky nevykládám každému na potkání,"ohradil se Rick. "Dobrý , dobrý už raději mlčím,"bránil se Mike. "Vy dva jste jak malý,"smála se Amy. Holky jí jen přikyvovaly.Mike s Rickem se na ní zle podívaly a chtěly se nějak bránit.
nikol088: "Měli bychom raději co nejdříve změnit téma nebo se tu stane něco hodně zlého," žertovala Amy a snažila se nedat na sobě znát pobavení. "Amy, obávám se ale, že asi nedokážu zahrát svou roli... na technický věci jsem totiž úplný antitalent," povzdechla si smutně Nikol. "Ale prosím tě... ty myslíš že já jsem snad nějaký profík?
nikol088: I výměna žárovky mi dělá značné potíže," Usmála se. "To má pravdu," vmísil se do hovoru Mike. "Jednou jsem byl svědkem Amyna způsobu výměny žárovky a nestačil jsem se divit...," přitakal...
sarah.mac.mackenzie: *teda ty jsi na ní sprostej víš to?* *jak sprostej, sama se k tomu ted přiznala...* *ale i tak to bylo od tebe netakntní* *ty máš co říkat o taktu...* *no dovol?* *dovolim a rád* holky se nsetačily divit... *teda vy dva jste jak malý Jardové...*
lekillen: "Jardové, co to je," udivil se Mike. "To se jen tak říká,"poznamenala Sarah. "Hmmm aha to je tedy pěkný....a stejně mám pravdu Miku," vypláznul na něho jazyk Rick. "Jsi vážně jak malej co,"hrál uraženého Mike. "Ne nejsem , to ty jsi malej," "Ale no tak vy dva klid,"snažila se jejich dědinskou jako hádku ukončit Amanda. "Hele Amy jdi se raději v něčem šťourat ."řekl Rick. "no dovol,". "Takto je to tady pořád,"poznamenal Chris.
nikol088: Holky jen chápavě kývly a stále ani jedna z nich nedokázala skrýt úsměv na tváři "A jak to s nimi můžeš vydržet Chrisi?" dotázala se Nikol nespouštíc oči z těch dvou. "No přiznávám, že je to někdy dost těžký," "Dost těžký? To říká ten pravej... Před vámi se chová slušně ale zdání klame... on je z nás ten nehroší! Kdybyste ho někdy slyšely, utekly byste na míle daleko."
sarah.mac.mackenzie: *no to se ale dozvídáme pěkné věci...* *hele holky, nevěřte jim to ony zkazili mě.....* *kdybys nepovídal Ricku, to ty jsi nás naučil dělat steaky na pivě.....* *co je na tom???*
lekillen: "Stejky na pivě. tedy Ricku, koukám že Jack je celý ty,"řekla Nikol. "No a co tak je..... neříkejte že snad máte rady někoho jiného než jeho,"uculoval se Rick. "A co kdybychom měly,"řekla Leky a smála se u toho. "Tedy tak to bych už nebyl asi váš kamarád, co vidíte na Danielovi nebo Sam nebo T,"řekl Rick a smál se.
nikol088: "Co na nich vidíme? Hodně věcí, hlavně je obdivujeme, že holky?" Ostatní jen přitakaly. "Kruci!," zděsil se Mike když pohlédl na své hodinky. "Copak? Určitě si opět zapomněl na kurz vaření že?" rejpnul si Rick. "Ale ne... měl jsem kluka vyzvednou ze školy.. opět tam bude jako jediný. Musím jít! Mějte se. Jsem rád, že jsem vás potkal!" Zahlaholil ve dveřích. "Kurz vaření?" Dotázala se Leky. "Nojo... Micky se dal na gastronomii... stále nás nudí něco ochutnávat... a jen tak mezi námi... je to hrůza...," zazubil se Rick...
sarah.mac.mackenzie: *to vaří tak děsně?* *nebylo by to děsné, kdyby se nepokoušel experimentovat..... to jeho kuře na čokoládě se zeleninou stálo fakt za starou bačkoru....* *cože?* vyprskly holky smíchy *jo, a to ještě nic není* *co může být hroší než kuře na čokoládě se zeleninou?* *no tak třeba špagety se špenátem zalité jakousi podezřelou sladkou omáčkou*
lekillen: "Ježiši tohle vážně Mike vaří,"zeptala se Leky. "Jo a je to mnohem a mnohem horší," řekl Rick. "A jak ještě moc,"zeptala se Nikol. "No tak třeba ..sýrová omáčka s knedlíkem a k tomu nějaká ta zelenina,"zkřivil obličej Rick… Amanda a holky se mu zase smály.
nikol088: "Jajky... tak mu to zkuste nějak taktně naznačit...," radila Nikol. "Co? Že jeho výtvory jsou tak odporný, že i samotný pohled na způsobuje závratě? Že se bojíme, že jednou z těch jídel dostaneme otravu?" "Nééé, tak to asi nepůjdu." "Nemyslím použít zrovna tyhle slova... stačil by nějaký nepatrný náznak."
sarah.mac.mackenzie: *no my to zkoušeli, ale on je asi natvrdlej a my nechceme být nezdvořilí* *tak ať to zkusí Sarah, ta je dorezný diplomat..* *já??? cožeeee? no nikdy ty jo* *tak asi nic hele.... a co mu zkusit říct, že držíte dietu a že nemůžete kalorická jídla? tím se vyhnete tomu, že to budete muset jíst*
lekillen: "Ale tak musí se najít nějaký způsob jak ho přesvědčit ať vám to nedělá,"řekla Nikol. "Co když se ho nadobro zbavíme,"zavtipkoval Rick. "Ricku to nemyslíš vážně,"okřikla ho Amanda. "Alespoň bude sranda ne," uculil se a usmál se na holky. Ty z jeho úsměvu pokaždé šly do kolem a on si tím zřejmě byl mooc dobře vědom.
nikol088: "Teda to jsme to dopracovali," komentovala Amanda Rickův nápad. "Nemusíme se ho přece zbavovat úplně, stačilo ho někam zavřít.. Někam, kde by neměl žádný přístup k potravinám... nebo bychom mu schovali tu jeho "zástěru štěstí." "Zástěru štěstí? Co to?" Zeptala se Nikol. "Ále... omylem se mu dostala do ruky od Gordona Ramsaye a nedá na ní dopustit."
sarah.mac.mackenzie: *no to neni problém.... až dovaří, nenápadně mu ji zašijem, co říkáte holky???* *nj není problém že??* *ale on si toho nesmí všimnout....* *za co náš máte šmarja???
lekillen: "My budeme jako myšky" řekla Leky. "Tak fajn…. až bude natáčení, tak on si rád po tom něco uvaří, takže pak můžeme,"řekl Rick a usmíval se. "Tak jo holky se při tom zlověstném nápadu začaly smát.
nikol088: "Tak tohohle se nehodlám zúčastnit," protestovala Amy. "Víš co mi nedávno řekl Micheal?" "Copak?" vyzvídala Amanda. "Že ti na narozeninám plánuje upéct ořechovo-brusinkový dort s mořskými plody," prozradil Ricky s nepředstíraným odporem. "Dobře. Jdu to toho s vámi!" Okamžitě obrátila...
sarah.mac.mackenzie: *já věděl, že až ti to řeknu, tak se přidáš* *jo dorty já ráda, ale ne s mořskými plody* *nemáš ráda plody moře?* *ne, od té doby, co je Mike zapekl dohromady s jahodovou omáčkou* * jo to bylo strašný*
lekillen: "Cože? To Mike udělal? To je vážně "PAN KUCHAŘ" ,"řekla Nikol. "No to je , vážně… když vám něco bude nabízet, tak si od něho nic nebere jinak se přiotrávíte,"řekl Rick. "No dobře,ale víte že to není pěkné pomlouvat když tu není,"řekla Sarah. "Co uši neslyší to srdce nebolí,"poznamenal Rick a smál se pořád.
nikol088: "Pravda," souhlasila Sarah. "Chtělo by to sestavit nějaký pořádný plán," navrhla Leky. "Stačí improvizace namístě, nezapomeňte, že jsem býval svého času dosti zručný a poradil jsem si v každé prekérní situaci," připomněl Rick s kulišáckým výrazem ve tváři. "Zase vytahuješ svého Maca?" Rozesmála se Amy."Není den, aby o něm nemluvil,"svěřila holkám
sarah.mac.mackenzie: *teda Ricku styď se, takhle se vytahovat* *no co... a to jsem myslel, že máte Maca rády* *máme a moc, vážně.... a taky se nám líbí MacGruber, že dámy????* *tj, Niky má pravdu, MacGruber je výborná záležitost....*
lekillen: "Ježiši to mi ani nepřipomínejte," "A proč Ricku,"zeptala se ho zvědavě Nikol. "Alééé to by bylo na dlouho, to bylo jen tak z ničeho nápad to natočit… a vám se to líbí?"zeptal se Rick. "Jooo,"řekly děvčata najednou. "Tak to sem moc moc rád."
nikol088: "Náhodou je to děsná prča... pokaždé, když se cítím mizerně, tak ti to pustím a hned mi je o něco líp. A nejen já" "Vážně? Jestli mě houpete, tak si mě nepřejte!" zahrozil ale bylo vidět, že mu cukají koutka. "Smrtelně vážně!" vyhrkla Leky.
sarah.mac.mackenzie: *vážně, je to skvěléé... fakt.... dycky mě odrovná čtvrá část - whats his name? - MacGruber - MacGruber MacGyver? - A perfect name for a perfect baby - fakt nepřekonatelný.... jsi úžasnej vážně, že jo???*
lekillen: "Ježiši takové chvály najednou asi se začnu červenat," "Jéé to bychom chtěly vidět,ř řekla Sarah. "Ale dejte pokoj,"mávnul rukou Rick. "Ricku no tak vypadáš moc pěkně když se červenáš,"řekla Amy. "ještě ty začínej,"znovu se ohradil Rick.
nikol088: "Dneska mě všichni okřikují," zakroutila nechápavě hlavou Amy. "Raději se půjdu podívat za Joem. Ještě se vrátím... musím jen něco vyřídit," podotkla, vstala a vydala se směrem od nás.
sarah.mac.mackenzie: *Joe?* *Jo, Flanigan......* *ona totiž se schází s lidma z Atlantisu... kvůli SGA filmu* *aha tak to jo*
lekillen: "ježiši a nemohly bychom je také poznat ...víš tady naše Sarah ráda Paula,"řekla Leky a zazubila se. "Ale nepovídej,"usmíval se Rick. A chcete také herce z SGA poznat?"navrhnul Jack a čekal na naší reakci.
nikol088: "No jasně!!!! " vyhrkly. "Jdu se po nich poohlédnout... neztraťte se mi tu," dodal Rick a vydal se na průzkum. "Jůůůůů to snad není možný!" Spustila Nikol když byl z dohledu. "To mi povídej! Nejen, že jsme se setkaly s naším největším idolem ale taky jsme poznaly i ostatní... až tohle řeknu doma..." rozplývala se Leky.
sarah.mac.mackenzie: *juchůůůů uvidim i Paula.... já se zblázním radostíííí... jůůůůů* *nerozplyň se smála se Leky *hele ty se uvidíš se Šepíkem, nemáš snad radost????*
lekillen: "Já mlčím já nic neříkám..já jsem taky moc ráda...ježiši, kdyby tu tak byly holky,"řekla Leky. "No jo fakt, škoda že tu nejsou," povzdychla si Nikol. "No tak koukám že jste se mi neztratily tak pojďte, uvidíte Amy na place,"řekl Rick a odváděl je ke studiu.
nikol088: Holky jen radostí poskočily a celé vzrušené se vydaly po Rickových šlépějích. "Jůůůůů vidím Joa!!!!!!" Vykřikla Leky až se polovina lidí otočila. "Omlouvám se," začervenala se stále hypnotizujíc herce svým pohledem...
sarah.mac.mackenzie: *jééééé a já vidím Paula* nevydržela Sarah.... *hele nech toho nebo řeknu Joovi aby udělal želví polívku* *hele želvičky maj svý práva**
lekillen: "Jaký želvičky?"zeptal se Rick. "Ty nevíš z jednoho dílu,"řekla Leky. "Jooo tohle už vím.... no co byla by dobrá," usmál se na Sarah. "Ne to tedy ne, necháš želvičky na pokoji," řekla Sarah a bouchla ho do ruky. Rick se rozesmál, ale ne nahlas byl potichu aby nerušil natáčení.
nikol088: "Ááááá stop!!!" vykřikl vedle sedící režisér. "Skvělá práce! Pro dnešek máme padla!!!" Rozhodl. "Konec? To jsme toho moc neviděly," smutnila Nikol. "Zítra to doženete, slibuji," uculil se Rick. "Zítra? Ty nás sem vezmeš i zítra???" Žasla Sarah s šokovaným výrazem. "No jistě, jste teď právoplatnými členy štábu... takže o tom není pochyb."
sarah.mac.mackenzie: *to je úžasný... hurááááá* jásá Sarah....... přichází Joe *ahoj, Amy říkala, že by se tu se mnou chtěl někdo seznámit...*
lekillen: "Bože on je tady,"zašeptala Leky holkám. "Ahoj,"přišel k Leky Joe. "Ježiši,"neudržela se Leky a skoro padala do mdlob. "Hej si v pohodě,"řekl Joe. "Já..já..já...nevím,bože," opět omdlívala Leky.
nikol088: "Vypadám snad tak hrozně???" Zalekl se Joe a začal se prohlížet. "Nenene!!!! To jen... wow... ty jsi tady," nedokázala ani jedna z nich vysoukat smysluplnou větu. Joe se jen lehce usmál čímž tak poodhalil svůj dokonale zářící chrup...
sarah.mac.mackenzie: *to je.... úžasný....... a kde je zbytek SGA???* *no některý maj dneska volno.....ale je tu Paul* *hurááááááááááááááááááááááááá* jásala Sarah... Joe se začal smát
lekillen: "No tak pojď, seznám tě s tím,"řekl Joe a odvedl Sarah za Paulem. Tak se celou cestu jen třásla vzrušením a nevěděla co má dělat a ani jak si s ním povídat. "Paule tohle je Sarah,"řekl Joa.
nikol088: "Rád tě poznávám," pozdravil se s ní podáním ruky. "Mě... taky!!!!" Vyhrkla Sarah stále značně překvapená. "Můžeš mi říkat Paul." jemně se na ní usmál až to Sarah vyrazilo dech. "Já jsem Sarah,"
sarah.mac.mackenzie: *a ahoj.....* *tak co, jak se ti tu líbí?* *strašně moc... je to tu.... úžasný* *fakt? to je super......* ticho... Sarah se velmi červenala... *copak se tak červenáš???*
lekillen: "já..já ..moc tě ráda vidím...já ..já...nevím co říct,"koktala Sarah. "Neboj se mě, tohle bude dobré.....můžeme se tykat co ty na to?" "Ježiši já vážně nevím co na tohle říct,"řekla Sarah."Neboj se já tě nekousnu,"usmál se na ní Paul.
nikol088: "Já vím!!!" usmála se na něho. "Slyšel jsem tady od Ricka, že prý máte hrát ve trojce?" Přelítl očima nejprve vedle stojícího Ricka a pak Sarah. "Jjj!!!! Máme, prý budu Tokra," třitakala nadšeně.
sarah.mac.mackenzie: *Tokra jo? to zní dobře* *jo Tokrové, moje oblíbená rasa, už se na to moc těším* *teda já bych v hlavě hada mít nechtěl* *proč ne? mě to přijde naprosto úžaasný......* *co je na tom úžasného? *můžeš si povídat.... sám se sebou*
lekillen: "No jo...někdy si sám povídám..hele a kde máš ten zbytek Rick povídal že vás přijelo více,"řekl Paul. "No Leky je s Joem a nevím kde je Nikol asi s ním,"řekla Sarah. "No rád bych je poznal," "Tak pojď seznámím tě s nima,"řekla Sarah a vydala se s Paulem za holkama .
nikol088: Když se všichni konečně našli, přestavili se. "To už je dneska alespoň desátý splněný sen co?" Kouknu na Sarah, která tak blaženě hledí na Paula, že musím svou otázku zodpovědět ještě jednou. "Jooo?? Ehm... jooo, to teda rozhodně," šibalky mrkne na ostatní...
sarah.mac.mackenzie: *Tak co podnikneme teďka?* *no to záleží na vás.....* * co jít do zoo????* *do zoo? na želvy????* *no klidně na želvy*
lekillen: "Tak jo jdeme na želvy,"řekl Paul. "Jdu s váma, "nabídl se hned Rick. "bereme,"řekly holky a byly úplně v 7 nebi. Tohle byl jejich splnění sen, nikdo z nich neřekla že se tohle stane.
nikol088: "Mohli bychom vzít i Amy s Chrisem... co vy na to?" "Jasně!" přitakal Rick. "Mrknu se po nich," navrhla Nikol a už si to štrádovala přec celý plac k nedaleko sedícímu Chrisovi. "Mezitím jak Sarah, tak Leky nedokázaly spustit oči od svých vysněných."
sarah.mac.mackenzie: *holky, aby vám nevypadly oči z důlků* smál se Rick..... holky byly jak u vytržení.... ale věděly, že i tak je Rick u nich na prvním místě, ale i tak... Paul a Joe..... po Rickovi další miláčci.... Leky a Niky byly na jednu stranu rády, že tam není jejich australský idol Hugh, jinak by to s nima švihlo komplet.... přesto všechny věděly, že až den skončí, tak první, koho uvidí, bude zase jejich Rick, u kterého prozatím budou spát než jim najdou něco jiného
lekillen: Druhý den. Holky si užily nejúžasnější den jaký mohly a to ještě nebylo všechno. Rick pro mě měl ještě velké překvapení. "Dobré ráno děvčata jak se vám tady u mě spalo,"řekl Rick…
nikol088: ... když se konečně vyhrabaly z postele a Nikol po půlhodině z koupelny (ona to tam totiž všechno rozdejchávala). "Tak přece jen je to pravda!!!!" Zajásala když spatřila opět jeho krásnou usměvavou tvářičku. "Myslelas, že to všechno byl jen sen?" "No tak trochu," svěřila se. "Tak tě ujišťuju, že nebyl," uculil se. "Dáte si snídani?"
sarah.mac.mackenzie: * jůůůů snídaně, moc rády* *a co si dáte??* *co máš??* *kakao, kafe, čaj, džus, topinky, ovocný kroužky, rohlíky,koblihy* *já bych si dala rozpustný kafe a ty kroužky, jestli by nevadilo* zeptala se Sarah *jistě, že to nevadí, a co vy holky?*
lekillen: "Já si dám také ty kroužky a džus," řekla Leky......."No máte dobrou volbu dámy. "My víme,"odpověděla Sarah. "No a co ty Nikol? Co ty si dáš?" zeptal se jí Rick a usmál se na ní.
nikol088: "No... asi jen to kafe," rozhodla Nikol. "Jen? Ale víš, že snídaně je základ? Musíš se přeci něčím nastartovat no ne?" "No jo.. asi máš pravdu... tak si dám topinku, ale bez česneku prosím." "Jak je libo," zvedl se ze židle a začal holky obsluhovat. "Až se najíme, tak vám něco ukážu..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jarka2202 jarka2202 | 10. března 2009 v 5:30 | Reagovat

Teda dobrý holky. Ale ještě že jsem to četla nalačno - kuře s čokoládou a zeleninou - fakt blaf :-D

2 Crazy.Denishka Crazy.Denishka | 10. března 2009 v 9:10 | Reagovat

chudák  Mike :D jste mu dali teda :D ale jinak super :D těšim se na další :D

3 Karmolina Karmolina | Web | 10. března 2009 v 12:19 | Reagovat

Holky,vy mi teda dávate.. Chdák Michael..ale super povídka,už aby,bylo pokráčko.

4 Lily Lily | 11. března 2009 v 11:53 | Reagovat

chudáček Míša:o(...super už se těšim na pokráčko

5 Hannna111 Hannna111 | E-mail | Web | 11. března 2009 v 19:01 | Reagovat

Mazeeeec holky:-DDD je to vážně super, těším se na pokráčko;-)

6 stupinka stupinka | 11. března 2009 v 19:50 | Reagovat

Teda vy ste ale Mikovi dali na frak:Dparáda,tak živě si to představuju...rychle pokráčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama